Më mbaj mend (për 1 muaj)

Savjana - Premtime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  6

Premtime te medha, ne buze te vogla

Nje tufe lule lozonjare
Te bardha, te freskta plot hijeshi
Fryu era, mi mor per dore
Vesa e tyre lot ne syt e mi

U perkulem bashk ti mbledhim
Perplas koken une tek ti
Iken fjalet, humba vehten
Hedh shikimin me droj te ti

Ref

Do te doja te zgjate gjithe jeten
Ky vegimi per ne te dy
Premtime te medha, nbi buze te vogla
Rendojne ne shpirt, e si beson njeri

Do te doja te zgjate gjithe jeten
Ky vegimi per ne te dy
Premtime te medha, nbi buze te vogla
Peshojn ne zemer
I besojm te dyNuk kemi video për këtë këngë.


Savjana Vjerdha
Publikimi: 04/04/2014
Festivali: Kenga Ime 2014


Savjana - Premtime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Premtime".
3. Video është e këngës "Premtime", por nuk këndohet nga Savjana.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

9

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Savjana Vjerdha:


Komente 0