A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Sedat Beqiri - Takimi Me All-Llahun


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/07/2019

2019-07-22T03:15:29

Muzika & Teksti:

Kreshnik Avdiu

Orkestrimi:

Ardian Kastrati

Video Produksioni:

MAF Production


O sa shpejt na kalon jeta
Vetëm një është e vërteta
Se e rrejshme eshte dynjaja
Kan fund vujtjet dhe sefaja

Në xhennet lutem me shku
Me Allahun me u taku
Ai më don, dhe une e du
Jo s'ka qef n'xhehennem me m'çu

Allahumme Ente Selamu
We minke selamu
Tebarekte
Ja dhel xhelali wel ikram

Kjo dynja mbushun me gajle
Lumi ai qe kerkon falje
Per gjynahe kush pendohet
Te Allahu do t'afrohet

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019