Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sedat Rama - Mos Qaj Per Mua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Qaj Per Mua".
3. Video është e këngës "Mos Qaj Per Mua", por nuk këndohet nga Sedat Rama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sedat Rama - Mos Qaj Per Mua  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Mos Qaj Per Mua"

Komente

Asnjë Koment

24/07/2012

2012-07-24T22:59:49+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos Qaj Per Mua" kënduar nga Sedat Rama.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sedat Rama i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Shkurte Fejza. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

kaluan shum kohh qe nuk u pamm me trup u larguam me shpirt nuk u ndam na dau gurbet ti svjen mem paa me ne vend takim duhet me nda na duhet me u ndaa... mos qaj per mua nese stë afrohem kur shoo e stkam ma shum po lëndohem mos qaj per mua nse svi met pa 1vyn me qesh 1000 me qajt u ndryshuan krejt ngjyrat e ksaj jete po ti si gjithmon dhembje zemer bete pseee?nukom zemer paty me jetuu sa her largohesh mashum te du oo ma shummm te duuMë Shumë Këngë Nga Sedat Rama:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë