Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sedat Rama - Per Mua Je Krejt Bota  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Mos Qaj Per Mua"

Komente

Asnjë Koment

25/07/2012

2012-07-24T23:00:44+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Per Mua Je Krejt Bota" kënduar nga Sedat Rama.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sedat Rama i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Sedat Rama:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet