Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Sedat Rama - Gangam Style  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

31/07/2013

2013-07-31T00:33:49+00:00

Këngë e albumit:

"Hit Iphone Nr.1"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gangam Style" kënduar nga Sedat Rama.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sedat Rama i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Sedat Rama:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet