Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sedat Rama - Pa Ty Ska Efekt  (Feat. Ilirian Beqiri)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Hit Iphone Nr.1"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Ilirian Beqiri

31/07/2013

2013-07-30T23:46:24+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pa Ty Ska Efekt" kënduar nga Sedat Rama.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sedat Rama i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Sedat Rama:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet