Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Sedat Rama - Pa Mu Shanc Nuk Ki  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

08/07/2014

2014-07-08T20:31:43+00:00

Këngë e albumit:

"Pa Mu Shanc Nuk Ki"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pa Mu Shanc Nuk Ki" kënduar nga Sedat Rama.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sedat Rama i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Sedat Rama:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet