Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sedat Rama & Edona Hasanaj - Hej Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hej Zemer".
3. Video është e këngës "Hej Zemer", por nuk këndohet nga Sedat Rama & Edona Hasanaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Sedat Rama & Edona Hasanaj - Hej Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

01/09/2018

2018-09-01T12:12:41+00:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hej Zemer" kënduar nga Sedat Rama & Edona Hasanaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 5 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
5

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Florian - Hej Zemer

la la la la X6

qe sa dit nuk tkom paa
Tash i Numroj
Qe sa dit nuk tkom pa
AAAAA
Du met Pas Une per veti
Nuk e la me ik momenti
Se krejt qka du je ti je ti
Mbon mu ni sikur mbreti
Besom me ty mshkon mas leti
Pasurin e kisha lan te ti te ti

REF. x2:
Hej zemer zemer
Ti tregom
Njejt a pot mungoj
Zemer.Me zemer a mdon
Ti tregom,Ti tregom
Zemer ti tregom njejt
a pot mungoj un zemer.
Me zemer a m'don
ti tregom, ti tregom

la la la la X6

Spo du koha me ik
Nese ty ste shoh
Sa her i hapi syt AAAAA
Du met Pas Une per veti
Nuk e la me ik momenti
Se krejt qka du je ti je ti
Mbon mu ni sikur mbreti
Besom me ty mshkon mas leti
Pasurin e kisha lan te ti te ti
Hej zemer zemer

REF. x2:
Ti tregom
Njejt qka pot mungoj
Zemer.Me zemer amdon
(ti tregom, ti tregom)x2

la la la la X6

Rina - Hej Zemer

Nuk po mund me met than ne sy jo nuk mundem me leju
spo du me vazhduu me ty se ktoo lojra nuk i du tash
eshte fundi per gjithcka qa ke ba sun e ke marr
nashti tjetra ta ploteson vendin n;zemer qe t'mungon.

REF
Hej zemer ngom dicka po du met than rri larg pi meje
se nuk jena qysh jena kan e di un se se ti u ndron
me lujt edhe niher lojen qe ti shum e don.

E ke lyp e ke gjet tash me tjetren sje i gjet ngrohcin
time e kerkon ajo nuk pom zavenson po lufton ti mem harru
hala jo se ke kuptu kot e ke qdo sen qe bon tjetra nuk e
dashuron.

REF
Hej zemer ngom dicka po du met than rri larg pi meje se nuk
jena qysh jena kan e di une se se ti u ndron me lujt edhe
niher lojen qe ti sshum e don [2x]

Fer - Hej Zemer

me shok sdal mu knaq po dalim me thy un vi me nejt e tjert vin me kcy njona mkshyr nsy tjetra vetllen ma qon njona bohet kishe sum nje e tjetra kishe dum don hej a po tkujtona kush jom garanto se sonte ke ardh ti me tjeter kon veq sju besoj qe kthehesh me to nshpi ti le let kthehet vet e me neve rri ti hajde rri hajde pi deri sa ty tbjen nmenn ku je kon e qa ke bo me mu ntjeter ven po don me rrit mene okej ska problem se mu ashtukshtu tjetra o kam vjen mjekrren ko me lshu e flokt ko me i rrit ty kujtohet kush ai kushti kush ai un nuk ko me ditt jo une sko me thon jo ti kur vjen ama qajo qe o me mu ko me kon per ty problem hej zemer ku je qa po bon hej zemer a po tkujtona kush jom hej zemer nuk te nguci besom se je hala e vogel me kalu me dikon
hej zemer ku je qa po bon hej zemer a po tkujtona kush jom hej zemer nuk te nguci besom se je hala e vogel me kalu me dikon
srri nvene tnjejta po ku e preferoj ndodh qe shpesh edhe tjenjt i takoj nese femnat ty vetin e se din emrin tem ska lidhje se te lajmronjn mos i qon kto menn kesh tu njejt me njonen e sot so kam sheh neser sum fol masneser sum njer po hajt pe lom pak let pushon edhe pse sko me ju kujtu po e merr vesh shpejt kush jomm pe shoh o ka pret me vet qa po bon atmosferen e maj nxet deshet vet pa i thon pi afrohem dyt un pi thom po na kujtohesh nervoz po bohesh hej pse po norvozohesh kshyre paska ndryshu si karlla de ponte veq nese do me ardh me mu ta boj tmujshme sonte sot neser neser masneser por pak dalim me thy e shum kerset ejj
hej zemer ku je qa po bon hej zemer a pot kujtona kush jom hej zemer nuk te nguci besom se hala e vogel me kalu me dikon
hej zemer ku je qa po bon hej zemer a pot kujtona kush jom hej zemer nuk te nguci besom se hala e vogel me kalu me dikon
tash nej nvene tnjejta mos thuj po rren tiii qe po tpuqi dhe po shkoj je kam njeh tii thu me dahst um nxen me dasht um le tie kur jom une ngjum po du me dit ku je ka flen tii ahaa ma mir le sen mos thuj ose edhe un vett po shujj se e di kush jom e di mir kush je tii edhe ski nevoj semer ti mu nal per veti spo du me t pa du rii edhe rreth meje tu e sill kur jom i pit me birr e un jom i till jom fer ta boj terr edhe nese ka dill un svi mas teje edhe pse ke lon shejaa ti je e atij veq sonte je e jemjaa ti mu um ki ski nevoj mem kerkuu hajgare boj edhe kur thom qe je e vogel per muu
hej zemer ku je qa po bon hej zemer a pot kujtona kush jom hej zemer nuk te nguci besom se hala e vogel me kalu me dikon
hej zemer ku je qa po bon hej zemer a pot kujtona kush jom hej zemer nuk te nguci besom se hala e vogel me kalu me dikon
hej zemer ku je qa po bon hej zemer a pot kujtona kush jom hej zemer nuk te nguci besom se hala e vogel me kalu me dikon
hej zemer ku je qa po bon hej zemer a pot kujtona kush jom hej zemer nuk te nguci besom se hala e vogel me kalu me dikon
Më Shumë Këngë Nga Sedat Rama:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë