Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sedat Rama - Vallah Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  11

Valla mashalla
Lum nana qe tka
Je e mir ti je
Pa fjal ti na le
X2

Pa fjal e pa men
Mua don mem lan
Per ty skom koment
Veq zemren me ta dhan

Valla ibilah
Ti je ma e mira
N’koma du me ra
Veq Anderr du met pa
X2

Paske lind per mu
Paskam lind per ty
Na jemi 1 zemer
Kurr skena mej thy
X2

Pa fjal e pa men
Mua don mem lan
Per ty skom koment
Veq zemren me ta dhan

Valla ibilah
Ti je ma e mira
NKoma du me ra
Veq Anderr du me pa

X4
Sedat Rama
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/02/2022
Muzika: Lili Rama
Teksti: Faik Rama
Kameraman: Daniel


Sedat Rama - Vallah
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vallah".
3. Video është e këngës "Vallah", por nuk këndohet nga Sedat Rama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sedat Rama:


Komente 0