Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sedat Rama & Rovena Stefa - Kqyrni Kqyrni Sa E Mire Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


O KQYRNI KQYRNI SA E MIR O PO BAN DRIT
O SI NI YLLEEE 2 X

E MIR E MIR SI SHYHRET O TE KA NANA QIK PER QEF
E MIR E ËMBEL SI SHERBET O TE KA BURRI NUSE PER QEF

O KQYRNI KQYRNI SA E MIR O PO BAN DRIT
O SI NI YLLEEE 2 X


Sedat Rama & Rovena Stefa - Kqyrni Kqyrni Sa E Mire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kqyrni Kqyrni Sa E Mire".
3. Video është e këngës "Kqyrni Kqyrni Sa E Mire", por nuk këndohet nga Sedat Rama & Rovena Stefa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sedat Rama:


Komente 0