Sefë Duraj

Sefe Duraj, Balada E Re Pritet Shume Mire

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[08-04-2012]
Sic kishim thënë këngëtari i suksesshëm kosovar Sefë Duraj ka sjellë tashmë një tjetër hit, madje me një video shumë interesante. Kënga mban titullin "Mos më harro" dhe ka fituar menjhërë mijëra klikime në kanalin Youtube vetëm për dy ditë.

Video e kësaj baladë të bukur është realizuar nga produksioni "Art Video". Por mësuam se ky klip është hedhur në internet në disa versione, por nuk dihet se pse është fshirë ku në shumë vende ka pasur mbi 5 mijë klikime.

Ndërsa këngëtari me këtë baladë si duket shohim se i është rikthyer këngëve të qetë që i këndohen bukur një dashurie. Nga klikimet e shumta vetëm për pak orë, shihet një sukses, imagjoni se cfarë do të ndodhë pas një muaji, do të jetë kjo këngë super e kërkuar dhe e dëgjuar.
 (Albavipnews)

Sefe Duraj, Balada E Re Pritet Shume Mire


Komente 0