Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - Nje Natë Me Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Ishte ftoft dhe pran te kisha, kur ne jet me i lumtur s'isha.
Skishte fjal qe mund ta thoja, s'punoj zemra e mu ndal goja.
Nuk na duhet askush tjeter, kishim fat qe ishim vetem.
U afrova fort te luta, kur at nate buzet ti putha.

Spata koh te them te dua, se me ndalen buzet tua
qe gjithmon tash po me shfaqen, sikur diten edhe naten

Tash te shoh por ke ndryshuar, sje ajo qe kam menduar.
Sje ajo e asaj nate, qe ne perqafim me mbajte.
Si duket s'na deshti fati, ah kjo jet deshir nuk pati
si tjetoj ne lot me sy, ti pa mua e une pa ty.

Spata koh te them te dua, se me ndalen buzet tua
qe gjithmon tash po me shfaqen, sikur diten edhe naten

Spata koh te them te dua, se me ndalen buzet tua
qe gjithmon tash po me shfaqen, sikur diten edhe naten
Sefë Duraj
Publikimi: 16/03/2013


Sefe Duraj - Nje Natë Me Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Natë Me Ty".
3. Video është e këngës "Nje Natë Me Ty", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:


Komente 0