Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - Ta Hongsha Zemren Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

[vers 1]
O ta hongsha zemren ,
e at syrin si filxhan
Qysh je pa behane ,
ma ke trupin si alltan

[Ref.1] x2
Kjo nat , e lumja nat
Po mduket si 1 sahat
Kur po luj o shpirt me ty
Tjeter s'du me pa me sy

[vers 2]
O ta hangsha Buzen
e at faqen sikur moll
Si e vizatume
Dukësh me belin ë holl

[Ref.2] x4
Kjo nat , e lumja nat
Po mduket si 1 sahat
Kur po luj o shpirt me ty
Tjeter s'du me pa me sy


Ky tekst u dërgua nga BesimeSefë Duraj
Publikimi: 05/07/2012


Sefe Duraj - Ta Hongsha Zemren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ta Hongsha Zemren".
3. Video është e këngës "Ta Hongsha Zemren", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:


Komente 0