Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - Sytë E Mi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Nje zjarrë qe kam
ne sytë e mi
Shumë lotë kam derdh
per dashuri

Nuk ke ti drejt
me mu me u tallë
dije vajzë sjam gurë
por jam ni njeri 2x

Fluturo dallendyshe te ajo ti shko
Dy pika loti mbi te ja lesho
Le ti kete kujtim o , nga dy sytë e mi
Le ta di se jeten e jap per dashuri

Sytë e mi , Sytë e mi , Sytë e mi ,
vajë vajë vajë do ti hudh ne zjarr veq per dashuri

Skam bere mekat qe kam lotu nje keng me vaj qe kam kendu. Qka pom vyn nket jet me jetu skam bere mekat qe tkam dashuru 2x

Fluturo dallendyshe te ajo ti shko dy pika loti mbi te ja lesho le ti ket kujtim o nga dy syt e mi le ta di se jeten e jap per dashuri

Syt e mi syt e mi syt e mi vaj vaj vaj do ti hudh ne zjarr veq per dashuri 3x


Ky tekst u dërgua nga AdrenaSefë Duraj
Publikimi: 16/09/2012


Sefe Duraj - Sytë E Mi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sytë E Mi".
3. Video është e këngës "Sytë E Mi", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:


Komente 0