Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - Maturant Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  10

Ref:
ju mos qani maturant ju mos qani
shokt e mi ku jan gotat me i cakrru ku me mbeti dashuri

ne po ndahemi o shpirt
shum tkam dasht e se ke dit
pergjdo dit ne klas tkam pas pse
stregova zemra um plas

Ref 2:
ju mos qani maturant ju mos qani
shokt e mi ku jan gotat me i cakrru ku me mbeti dashuri

ti me pritshe nskaj te rruges
per me shku ne mbrajme te matures
syt e tu ishin me lot
ty tkom dashte mas shumti ne bot

Ref 2:
ju mos qani maturant ju mos qani
shokt e mi ku jan gotat me i cakrru ku me mbeti dashuri


Ky tekst u dërgua nga JapankaSefë Duraj
Publikimi: 05/07/2012


Sefe Duraj - Maturant
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maturant".
3. Video është e këngës "Maturant", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:


Komente 0