Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - Skam Lan Vend Pa Te Permend Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

SE KAM DIT SA TE DU JO JO SA TE DU
KUR KE SHKU E KAM KUPTU PO PO E KAM KUPTU
KREJT DYNJANE E KAM PYT PO PO E KAM PYT O NUK KAM LAN VEND PA TE LYP JO JO VEND PA TE LYP

REF:O SKAM LAN VEND O PA TE PERMEND O KUR KE DAL PREJ ZEMRES TEM EDHE 1 HERE TI FOL ME MU SE MA KURR SKAM MET IDHNU.


Ky tekst u dërgua nga EliSefë Duraj
Publikimi: 09/05/2012


Sefe Duraj - Skam Lan Vend Pa Te Permend
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Skam Lan Vend Pa Te Permend".
3. Video është e këngës "Skam Lan Vend Pa Te Permend", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:


Komente 0