Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - A Do Vish Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Kam nje plage qe n'zemer e mbaj
vetem ti je ilaci i saj
nuk po mundem zemren ta pajtoj
nuk po mundem nga jeta t'largoj-2x

A do t'vish prape ne kete pranvere
ta sherosh zemren time t'mjere
a do t'kthehesh te une perseri
gjysma zemres m'ka mbetur tek ti-2x

Sa ka deti uje e krip e zalle
zemra ime aq per ty ka malle
edhe vdekjen e kam thirr shume here
por as vdekja pa t'pare ty s'po m'merr-2x

A do t'vish prape ne kete pranvere
ta sherosh zemren time t'mjere
a do t'kthehesh te une perseri
gjysma zemres m'ka mbetur tek ti-2x


Ky tekst u dërgua nga Lindi Nga Ulqini


Nuk kemi video për këtë këngë.


Sefë Duraj
Publikimi: 07/02/2014


Sefe Duraj - A Do Vish
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Do Vish".
3. Video është e këngës "A Do Vish", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:


Komente 0