Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - Ne Zemer Te Ruaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Njeqind here i kam thene vetes qe per ty ma s'do te qaj
por s'kam mundur asnjehere ty ne zemer te mos mbaj

Edhe pse me ben te vuaj
prape ne zemer po te ruaj
prape ne zemer prape ne zemer po te ruaj
edhe pse me ben te qaj
prape ne zemer po te mbaj

Dikur thoshe se me ty do t'jetoja n'mes dy malesh
e sot zemren qe te deshti
e ke lene n'mes dy zjarresh

Edhe pse me ben te vuaj
prape ne zemer po te ruaj
prape ne zemerprape ne zemer po te ruaj
edhe pse me ben te qaj
prape ne zemer po te mbaj


Ky tekst u dërgua nga Lindi Nga UlqiniSefë Duraj
Publikimi: 15/09/2012


Sefe Duraj - Ne Zemer Te Ruaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Zemer Te Ruaj".
3. Video është e këngës "Ne Zemer Te Ruaj", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:


Komente 0