Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - Me Vjen Inat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

- Fjala e fundit jo nuk thuhët kur ta fillosh muhabetin nuk edi pse shum po ngutësh që n'fillim po ma prish qefin me gënjeshtra eh tridhime me akuza t'pa vërteta nuk k'arrihet te qillimi veq më keq të bëhet jeta..

`Ti edin mir sa me vjen inat kur me flet me paragjykime po te baj be qe nga kjo natë sdo të jesh pjes e zemres time ! x2

‎- Nëse menon se kështu luhet , Nëse kështu t'kan mësuar ta kujtoj se ke trokitur në adresën e gabuar me gënjeshtra eh tridhime me akuza t'pa vërteta nuk k'arrihet te qillimi veq më keq të bëhet jeta !

`Ti edin mir sa me vjen inat kur me flet me paragjykime po te baj be qe nga kjo natë sdo të jesh pjes e zemres time ! x4

Ky tekst u dërgua nga LindaPublikimi: 01/12/2012


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:


Komente 0


Sefe Duraj - Me Vjen Inat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Vjen Inat".
3. Video është e këngës "Me Vjen Inat", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.