Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - A Ka Faj Zemra Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Teksti::

aaaa, aaaaa (x2)

a ka faj zemra qe st’kaaa harru
A kam gabuar qe t’kam taku
(aaaaa)

A ka faj syri qe t’ka paaa
perse dy zemra duet mu ndah
(aaaaa)

(reff. X2)
ndoshta prap nje dit te shoh
ndoshta behem se s’te njoh
ndoshta prap nje dit me sheh
ndoshta behesh qe s’me njeh

aaaaa, aaaaaaa (x2)

A ka faj zemra qe t’ka dasht
kush ka gabuar qe s’jemi bashk
(aaaa)

A po gaboj qe po t’kerkoj
perse nga zemra spo muj t’largoj
(aaaaa)

(reff. X2)
ndoshta prap nje dit te shoh
ndoshta behem se s’te njoh
ndoshta prap nje dit me sheh
ndoshta behesh qe s’me njeh


Ky tekst u dërgua nga F.KSefë Duraj
Publikimi: 01/03/2013


Sefe Duraj - A Ka Faj Zemra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Ka Faj Zemra".
3. Video është e këngës "A Ka Faj Zemra", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:


Komente 1