Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - T'kam Dasht Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

A tbjen mend najher per mua
A tbjen mend , a tbjen mend
Kush ti qan hallet e tua
Kush ma zuri vendin tem

Asniherë unë ty vet ste kam lan
Saherë ti mke thirr
Nuk kam prit dy herë mem than

Ref.1x
Se tkam dasht shum tkam dasht unë ty
Per ty zemer ne zjarr kisha hy
Kurr per jetë se kisha besu
Se nje dite ti nuk fol me mu

A tkujtohet kur me thoshe
Hajde zemer , a po vjen
Por si duket më harrove
E harrove emrin tem

Asniherë unë ty vet ste kam lan
Saherë ti mke thirr
Nuk kam prit dy herë mem than

Ref.2x
Se tkam dasht shum tkam dasht unë ty
Per ty zemer ne zjarr kisha hy
Kurr per jetë se kisha besu
Se nje dite ti nuk fol me muPublikimi: 06/12/2015


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:


Komente 0


Sefe Duraj - T'kam Dasht
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "T'kam Dasht".
3. Video është e këngës "T'kam Dasht", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.