Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - Marak Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

O trandafili jem
meraku nuk pom len
po du me te marr ere
nuk prish pun nese m'therr
A lule lule lule
eren ma ki fal
ki me than moj e ki me than
se na heret nuk ki ardh

Ref.(2x)
Merak o merak
zemra ska qef me pak
rahat smuj me nejt
ose hiq ose krejt

O trandafili jem
ne zemer ki nxan vend
nuk po muj tjeter me dasht
sjam rahat pa u ba bashk
A lule lule lule
eren ma ki fal
ki me than moj ki me than
se na heret nuk ki ardh

Ref.(4x)
Merak o merak
zemra ska qef me pak
rahat smuj me nejt
ose hiq ose krejt


Ky tekst u dërgua nga Lora1302Sefë Duraj
Publikimi: 14/07/2017


Sefe Duraj - Marak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Marak".
3. Video është e këngës "Marak", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:


Komente 0