Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Sejlan - Me Mungon (Te Kerkoj)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Mungon (Te Kerkoj)".
3. Video është e këngës "Me Mungon (Te Kerkoj)", por nuk këndohet nga Sejlan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sejlan - Me Mungon (Te Kerkoj)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Pjesëmarrëse në

Nota Fest 2008

Komente

Asnjë Koment

12/01/2009

2009-01-12T00:11:00+00:00Pse s´kupton qe me mungon
Zemer tash per mua
nuk ka gezim!
Ti pa mua, une pa ty
Kurre s´do te jemi bashke te dy
Do me harrosh mua. Lamtumire!!

REF:
Te kerkoj, te endrroj
Asgje s´eshte si me pare
Shume ndryshove zemer tash
Me mungon...
Le te ik, le te shkoi
Se ti mua nuk me do
A thua pse nuk kupton
Se te dua, se te dua!

Pse s´kupton qe me mungon
Zemer tash per mua
nuk ka gezim!
Ti pa mua, un pa ty
Kurre s´do te jemi bashke te dy
Do me harrosh mua. Lamtumire!!

REF:
Te kerkoj, te endrroj
Asgje s´eshte si me pare
Shume ndryshove zemer tash
Me mungon...
Le te ik, le te shkoi
Se ti mua nuk me do
A thua pse nuk kupton
Se te dua

Te kerkoj, te endrroj
Asgje s´eshte si me pare
Shume ndryshove zemer tash
Me mungon...
Le te ik, le te shkoi
Se ti mua nuk me do
A thua pse nuk kupton
se te dua, se te dua!


Më Shumë Këngë Nga Sejlan:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet