Add Lyrics
  Add Poems
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com

Ju lutemi qe perkthimi te jete sa me i sakte dhe pa perdorur Google Translate.

Faleminderit per kohen tuaj.

Seldi & Mimoza Shkodra - "Pare Pare"

Teksti origjinal i kenges

Lej lej lej lej (Pare pare) (6x)
Vetem pare

Seldi:
Pare pare, na iku mendja fare
I kerkokan qikat ashqiqare
Pare pare kur nuk paske pare
ikin qikat jo nuk paskan marre

Mimoza Shkodra:
More djal aaaaman me fjal nuk gjen derman
Kur pare s'ke ti mos prit me gjet dashni
Jam vajz e re, eee du me jetu
pa pare s'ka jet,ik djal se s'bon per mu

Seldi:
Pare pare (4x)
Vetem pare

Seldi:
Pare pare, na iku mendja fare
I kerkokan qikat ashqiqare
Pare pare kur nuk paske pare
ikin qikat jo nuk paskan marre

Mimoza Shkodra:
More djal aaaaman me fjal nuk gjen derman
Kur pare s'ke ti mos prit me gjet dashni
Jam vajz e re, eee du me jetu
pa pare s'ka jet, ik djal se s'bon per mu

Seldi:
Kuku per mu un du me bo per veti
une pare s'kam ka ai tjetri
Kuku per mu m'iku dashuria
ai ka pare osht mafia

seldi
Kuku per mu un du me bo per veti
une pare s'kam ka ai tjetri
Kuku per mu m'iku dashuria
ai ka pare osht mafia

Mimoza Shkodra:
More djal aman me fjal nuk gjen derman
Kur pare s'ke ti mos prit me gjet dashni
Jam vajz e re,ee du me jetu
pa pare s'ka jet,ik djal se s'bon per mu
Titulli i perkthyer:


Gjuha Origjinale e Kenges (Kerkohet)

Gjuha e Perkthimit: (Kerkohet)


Teksti i perkthyer:


(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019