Më mbaj mend (për 1 muaj)

Seldi & O.G - Si Ty Nuk Ka Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  22

(Seldi)
Mezi pres te te shoh
un ty ket nate
te shkojm te kercejm diku ne pub
tet shtrengoj te te prek
un ty ngadal
si shikimi jot me le pa fjal

Mezi pres te te shoh
se si ty nuk ka
afrohu zemer
se nuk o shaka
jo si ty nuk ka
jo si ty nuk ka
jo si ty nuk ka!

Sa her qe te shoh
sa her te takoj
zemra ime reh like digi digi don
Sa her qe te shoh
sa her te takoj
esht sikur vrapoj
ne nje maradon

Sa her qe te shoh
baby sa her te takoj
zemra ime reh like digi digi don
like a digi digi don, like a digi digi don
digi digi digi digi digi don

(OG)
Per ty po mendoj zemer
se m'terbove fare
trupin ta pushtoj se nuk t'bon zarare
afrohu zemer
afrohu zemer
afrohu se pa ty un jam si njeri pa emer

Afrohu zemer look-u jot me terheq
sa ma afer t'jet e mundur mos ma mer ti per t'keq
jom i mir nuk jom dreq
se kom deshir me tet ndreq
po nje gjo e kuptoj
po ma lun dhe pom shef
mir e bon bukuroshe
se jom
di me t'puth di me t'prek
jom i mpreft si met pre me zhilet
met vertet e ke hak
po ma tund prapanicen
si me qen ...
Pra hidhe dridhe shkune sille
her ti me jin her pin tekille
vazhdo zemer luje sa lezet ty te paska
se OG me syt nuk ti ndaka
Un t'shkri akull zemer sa ti dali flaka
keep it up keep it up afrohu ti ke baba
yeah,trupi jot me terbon
s'ka rendsi fare le ta kes silikon

(Seldi)
Mezi pres te te shoh
un ty ket nate
te shkojm te kercejm diku ne pub
tet shtrengoj te te prek
un ty ngadal
si shikimi jot me le pa fjal

Mezi pres te te shoh
se si ty nuk ka
afrohu zemer
se nuk o shaka
jo si ty nuk ka
jo si ty nuk ka
jo si ty nuk ka!

(OG)
Per ty po mendoj zemer
se m'terbove fare
trupin ta pushtoj se nuk t'bon zarare
afrohu zemer
afrohu zemer
afrohu se pa ty un jam si njeri pa emer

(Seldi)
Mezi pres te te shoh
un ty ket nate
te shkojm te kercejm diku ne pub
tet shtrengoj te te prek
un ty ngadal
si shikimi jot me le pa fjal

Mezi pres te te shoh
se si ty nuk ka
afrohu zemer
se nuk o shaka
jo si ty nuk ka
jo si ty nuk ka
jo si ty nuk ka!

Ky tekst u dërgua nga SaliRenditja: Top 200
Publikimi: 18/10/2009


Më Shumë Këngë Nga Seldi Qalliu:


Komente 2


Seldi & O.G - Si Ty Nuk Ka
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Ty Nuk Ka".
3. Video është e këngës "Si Ty Nuk Ka", por nuk këndohet nga Seldi & O.G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.