Më mbaj mend (për 1 muaj)

Seldi - Jam Bo Tap Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  129

Ref:
Jom boo tap.
Spo di jom bo tap.
Jom boo tap.
Spo di jom bo tap.

Rruges per ne kllab
e mo smaj men
veq e di qe piva
e tash jam deh
ti vetem boje boje
qa du ti boje boje
sa mir po dukesh zemer
kur ulesh forma jote jote
me 1 milion pergjigje
zemer jom bo tap
qata e du dhe une
ani po ta jap
shum nxeht se di
un edhe ti
shum keq mu ka perzi
verdall po nvjen tani.
jam bo tap.
jam bo tap.
jam bo tap.

Ref:
Jom boo tap.
Spo di jom bo tap.

Me goten plot
po nihesh hot
femrat i du
e kom zakon
mos ma maj zili zili
se ta njoh tipin tipin
ti koken posht
un koken lart
tash shihe stilin stilin
sta them per me levdu veten
toplisten un e rrezoj
duket sikur flas shum
po thashethem spo boj
shum nxeht se di
une edhe ti
shum keq mu ka perzi
verdall po mvjen tani.
JOm bo tap.
Jom bo tap.
Jom bo tap.

Ref:
Jom boo tap.
Spo di jom bo tap.
Jom boo tap.
Spo di jom bo tap.

Jom bo tap.
Jom bo tap.
Jom bo tap.


Ky tekst u dërgua nga seldiii   Mali95


Nuk kemi video për këtë këngë.


Seldi Qalliu
Renditja: Top 200
Publikimi: 21/06/2013
Video Produksioni: Pro Video


Seldi - Jam Bo Tap
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Bo Tap".
3. Video është e këngës "Jam Bo Tap", por nuk këndohet nga Seldi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Seldi Qalliu:


Komente 9