Më mbaj mend (për 1 muaj)

Seldi - Me Duaj Si Une Te Dua Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  41

Nuk e di ku je tani
Nuk e di ku jeton
Nuk e di a m'ke harruar
Nuk e di apo mendon

Une ty ste kam harruar akoma
Veç per ty menoj
Une ty ste kam harruar akoma
Shpirti im gjithmone do te te kerkoje

refreni (x2)
Te lutem ti me duaj si po te dua une
Te lutem kthema zemren qe ta dhashe dikur
Nuk mundem ti harroj une tek ty ato sy
Kthema qetesine qe more tek une

Pse po ndihem keq ?
Pse ?
Po vuaj kaq shume
Pse o jete pa fat
Po me dënon
Mua kaq shume
Trupi po me dridhet
Shpirti
Shpirti po me qan
Per ata dy sytë e tu
Qe më si kam par

refreni (x4)
Te lutem ti me duaj si po te dua une
Te lutem kthema zemren qe ta dhashe dikur
Nuk mundem ti harroj une tek ty ato sy
Kthema qetesine qe more tek une


Ky tekst u dërgua nga  ALDOoooSeldi Qalliu
Renditja: Top 200
Publikimi: 16/09/2014


Seldi - Me Duaj Si Une Te Dua Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Duaj Si Une Te Dua Ty".
3. Video është e këngës "Me Duaj Si Une Te Dua Ty", por nuk këndohet nga Seldi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Seldi Qalliu:


Komente 1