Audio

Seleksioni 039 - Stili Rinor  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/03/2011

2011-03-18T21:38:28


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Stili Rinor" kënduar nga Seleksioni 039.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Seleksioni 039 i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Seleksioni 039:

Më Shumë...