A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Seli - Karma


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

16/08/2019

2019-08-16T17:58:45

Music & Lyrics:

Seli

Video Production:

EGO Films

Production:

Apollo"Karma" is a new song recently added in songs archive sung by Seli.
Probably the lyrics to this song will be available very soon, but your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody with the lyrics.
The music video from Seli attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Leon - Karma

Verse1: Leon

Krejt na kan pa dor per dore
Po sonte n'qytet jom ka eci n vetmi
Ma coptove zemren kur ma more
Vec kujtimet kan met en memory

Tash e gjen veten nven tem smundesh mu majt
Ndhom e myllun tu flejt me lot en sy
Sado qe je pendu koven e ki shum tu kajt
Ska kuptim me ngjit dicka qe e ke thy

Se ti mke lon nkohen ma tvshtir
Logjikoje vet mir ki bo a thu
Se ti vet em ki thon kurr me ty nuk jom shtir
Tkom desht po tash mo nuk tdu

Si un dikur nkujtime zhytet kur dehet
Bota me rrota thon karma I kthehet
Per ty me lot nsy lash dashnin e vjeter
Qashtu mle mu per ta dhe aj ty per nji tjeter


Ref...
Leon: 1x
Sen I komplikum karma,T’vret ma shum se arma
Ajo sem fal mu un sta fali ty,As ti ate nuk e fal mo
Sergi: 2x
Sen I komplikum karma,T’vret ma shum se arma
Ajo sem fal mu un sta fali ty,As ti ate nuk e fal mo

Verse 2 : Leon
Ta thevi zemren si ti mu temen
Dyt I kena na emrat e nemun
Femen magjike lash ty me tbo temen
Tash nuk du me tpa as me t thirr n emen

E kisha se kom mo E desha se du mo
Ishim po sjena mo ouuu no
E kishe se ke mo E deshe se do mo
Ishit po sjeni mo ouuu no

Bota me rrota thon
Dielli nxe nisoj per teton
Kur ti bon dom dikuj qe t don
Edhe ti njejt qashtu e meriton

Life is a bi**h koha t kallxon
Kur ti qan ajo me tjetrin gzon
Edhe ty njejt qashtu ta bon
Tash du me tpyt a mkupton?

Leon - Karma

T'kom thirr
po ti nuk ma pate qel
t'kom shkru
po per ty nuk kisha vler
jom ul, jam lut per ty
kom pi pa nal
per her t'fundit
me ty une dojsha me dal
e ti ke lyp ma mir
une tu kom dok i lir
mu kan hek krejt ret e zeza
nuk per mu erresir
e tasht ti pom kqyr
yeah ntjeter mnyr
yeah ske menu qee mrri kaq nalt
tasht u binde

Ti kom dhan tana tmirat
po ti tjeter sen deshte
e tasht ti je kam lyp
kjo pun nuk osht veq nejse
tkom than qe koha ka me na taku neser
nisja kaj per mu
e shkruje ni leter

REF.:
Hey yeah
ki qef mem ni tu t'thon
ride with me
ride with me girl
po tasht jam une ti nuk ki ku mem lyp ma
e di ki qef me t'thon
die for me, die for me boy
po tasht jom von
e ti nuk ki pse me m'lyp ma

I got everything now that you wanted
kom pas qellime njet it just started
e di hala i don paret
dont follow me cuz you retarded.

Se s'jam aj qe jam kan
ti ulesh edhe kan inati o kat vran
inati o kat vran
ti ulesh edhe kan
pse sjom qaj qe jam kan

E tasht ti mvje permas
po nuk guxon mem kqyr nsy
se nuk beso ti zemer me thy
e di i ki ra pishman
po kohen smujna me kthy
qka kom bo per ty
veq un e di
kom nejt en qetsi
jom ul en vetmi
veq njerin njet met pas veq ty
stop callin me
mos rri ku une rri
shko q*u se qeshtu don
une e di

REF.:
Hey yeah
ki qef mem ni tu t'thon
ride with me
ride with me girl
po tasht jam une ti nuk ki ku mem lyp ma
e di ki qef me t'thon
die for me, die for me boy
po tasht jom von
e ti nuk ki pse me m'lyp ma

Flori Mumajesi - Karma

[BRUNO:]
Lo tengo que decir
no puedo más sin ti
por favor no te vayas (vayas)
porque tu eres mi karma

[KLAJDI:]
Lo nuestro fue mentira (tira, tira)
así es la vida (vida, vida)
ya no quiero mas nada (nada)
todo fue una trampa de tí

[BRUNO:]
Dilo, dilo, dilo, dilo

[FLORI:]
Y vengo, y vengo, por ti yo vengo
te siento, te siento en cada momento
me duele el alma que ya no te tengo

[BRUNO:]
Ya no puedo decidir por ti

[FLORI:]
Y vengo, y vengo, por ti yo vengo
te siento, te siento en cada momento
me duele el alma que ya no te tengo

[BRUNO:]
Ya no puedo decidir por ti

[FLORI: (BRUNO):]
Eyo, yo te lo digo en serio
want your body right now
I love your body right now
No me digas no, no, no, no (ya)
por favor no, no, no, no (ya no)
sin ti no puedo
yo te lo ruego, mi amor

[BRUNO:]
Ya es ora de ir
muy lejos de ti
Para ver si te extraña,
el amor que te daba

[KLAJDI:]
Lo nuestro fue mentira (tira, tira)
asi es la vida (vida, vida)
ya no quiero mas nada (nada)
todo fue una trampa de ti

[BRUNO:]
Dilo, dilo, dilo, dilo

[FLORI:]
Y vengo, y vengo, por ti yo vengo
te siento, te siento en cada momento
me duele el alma que ya no te tengo

[BRUNO:]
Ya no puedo decidir por ti

[FLORI:]
Y vengo, y vengo, por ti yo vengo
te siento, te siento en cada momento
me duele el alma que ya no te tengo

[BRUNO:]
Ya no puedo decidir por ti

[FLORI: (BRUNO):]
Eyo, yo te lo digo en serio
want your body right now
I love your body right now
No me digas no, no, no, no (ya)
por favor no, no, no, no (ya no)
sin ti no puedo
yo te lo ruego, mi amor

[BRUNO:]
Dilo, dilo, dilo, dilo

[FLORI:]
Y vengo, y vengo, por ti yo vengo
te siento, te siento en cada momento
me duele el alma que ya no te tengo

[BRUNO:]
Ya no puedo decidir por ti

[FLORI:]
Y vengo, y vengo, por ti yo vengo
te siento, te siento en cada momento
me duele el alma que ya no te tengo

[BRUNO:]
Ya no puedo decidir por ti

[FLORI: (BRUNO):]
Eyo, yo te lo digo en serio
want your body right now
I love your body right now
No me digas no, no, no, no (ya)
por favor no, no, no, no (ya no)
sin ti no puedo
yo te lo ruego, mi amor

[BRUNO:]
Dilo, dilo, dilo, diloKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019