A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Selma Bekteshi - Si Ajër


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  12

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/10/2012

2012-10-17T01:26:39

Participating in

Junior Fest 2012


Ne sirtarin e mrekullive
Vend ke zen dhe ti
Mendjen time e ke shtuar
Si nje melodi

Ty te ndjej
Vetem ti me drejton rrugen ta gjej

Jam jam jam

Ref...
Jam e lire si ajri jam
Me mijera endrra kam
E rritur me dashuri
Ne pafundesi ashtu si ti

Eshte rruge e gjate e di
E endrrat s'kane kufi
E rend une drejt lumturise
Prek çdo çast e s'ndalem

Kjo eshte mosha e mbaresive
Cmendurishe pafund
Eshte e bukur per ta shijuar
Kete s'e them veç une

Jam e lumtur qe po me lini
Hapat t'i hedh vet
Te jem une e lire
Kerkoj te jem

Jam jam jam

Ref...
Jam e lire si ajri jam
Me mijera endrra kam
E rritur me dashuri
Ne pafundesi ashtu si ti

Eshte rruge e gjate e di
E endrrat s'kane kufi
E rend une drejt lumturise
Prek çdo çast e s'ndalem

Jam...


Lyrics submited by  teksteshkruesiKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019