Më mbaj mend (për 1 muaj)

Selmo - Syt E Tu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

REF.:
Kur syt e mi shohin syt e tu
Koha ndalon per 1 moment
Nuk esht e leht per tu shpjegu
Ndoshta naj dit un do ta them
E tani kcee kcee kcee kcee kceee
Ti schatzi me mu
Se vetem ti je je je je
Ajo qe un du

E bukur si Julieta
Amore preke zemren e vet e nije aaa
S’besova ndashuri un ma
Sa erdhe ti kuptova qe kam ndjenja
Shpirt aahh
Drit aahh
Ndoshta me ty une e kam fatin
T’thirra
T’thirra
T’thirra se du me ta ni ty zonin

2x
A kishe ardh me mu
N’fund botes me shku
Ikim sa mo nalt
Vetem ti mu

Mrena zemres mrena zemren kam ndjenja
A ke ti per mu
Zemra jote tani bohet e jemja
Kur une shoh syt e tu

REF.:
Kur syt e mi shohin syt e tu
Koha ndalon per 1 moment
Nuk esht e leht per tu shpjegu
Ndoshta naj dit un do ta them
E tani kcee kcee kcee kcee kceee
Ti schatzi me mu
Se vetem ti je je je je
Ajo qe un du

A e din se…
Fati ka fat qe i ka ra me na njoft
Syt e tu afer syni keq largqoft
Zemrat pergjys
Ju mungon 1 cope
I bojna dyt bashk
E bojna nja t’plote

[[2x]]
Ku?(4x)
Ku mete ti?
Zemra ime po t’thrret ku mete ti?

Latina
Ma e mira dhe pa filtra
E imja
Ajde bonu ti e imja

REF.:
Kur syt e mi shohin syt e tu
Koha ndalon per 1 moment
Nuk esht e leht per tu shpjegu
Ndoshta naj dit un do ta them
E tani kcee kcee kcee kcee kceee
Ti schatzi me mu
Se vetem ti je je je je
Ajo qe un du
Selmo
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/07/2023
Teksti: Selmo
Produksioni: Arlenn
Beat/Instrumental: Arlenn & Jurgino23
Video Produksioni: Keid BallaSelmo - Syt E Tu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Syt E Tu".
3. Video është e këngës "Syt E Tu", por nuk këndohet nga Selmo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Selmo:


Komente 0