A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Serena Darsi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: Serena Darsi is a singer of Pop music. Më datë 12 Qershor 2019, Serena Darsi publikon videoklipin "Mendjen Ma Ktheve Ti". Muzika e këngës u punua nga Alandy, ndërsa teksti u shkrua nga Endrit Mumajesi. Videoklipi u prodhua nga MAX Production, ndërsa produksioni audio u realizua nga Alandy....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Diellza Dedushi

Katrin

Marigona Vitia

Ardita Begu

Neshi Cakolli

Sarentina Cako

Lily N

Dea Strica

Irida Pojani

Ervisa


Tags: Serena Darsi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019