A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Serena Darsi
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
Music genres: Pop

Serena Darsi is a singer. Më datë 12 Qershor 2019, Serena Darsi publikon videoklipin "Mendjen Ma Ktheve Ti". Muzika e këngës u punua nga Alandy, ndërsa teksti u shkrua nga Endrit Mumajesi. Videoklipi u prodhua nga MAX Production, ndërsa produksioni audio u realizua nga Alandy.

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Instagram

Account

Add New

Official Profiles
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019