A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Sergio - U Fucked Up


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  13

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/12/2014

2014-12-10T18:59:58

Muzika:

Alfred Sula

Teksti:

Sergio


everything it s not alright
coz leave the passion it s a crime
go u now and don t turn back
sorry but i m feeling bad 2x

ref:
baby
you fucked up 3x
this time
i don t care 3x
baby ,
you go now 3x
belive me
you will feel alright

guess now im a superstar
i was born for this life
i don t care when you go
ur not the last girl
in this world 2x

ref:
baby
you fucked up 3x
this time
i don t care 3x
baby ,
you go now 3x
belive me
you will feel alright


Ky tekst u dërgua nga Bebi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019