A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Sergio - I Just Wanna Say


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  48

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/08/2015

2015-08-15T17:00:00

Muzika & Orkestrimi:

Alfred Sula


Mmm
I just wanna say
You are my sexy lady
My beauty
My pretty
I just wanna say
You are my sexy lady
Without you
Is empty

Im happy now coz
we have a story
Now we are two
Take my hand honey
please dont worry
Coz im with you
Everytime when you
kiss i feel the smile
Makes me feel good
Trust im not lyin'
when im sayin
Your love is my food

I just wanna say
You are my sexy lady
My beauty
My pretty
I just wanna say
You are my sexy lady
Without you
Is empty

Show me what you can do for me tonight
Just do it nice
When you do it think about your weekness right
My chinesse eyes
Everytime when you kiss i feel the smile
Makes me feel good
Trust me im not lyin' when im sayin'
Your love is my food

I just wanna say
You are my sexy lady
My beauty
My pretty
I just wanna say
You are my sexy lady
Without you
Is empty

Show me what you can do for me tonight
Just do it nice
When you do it think about your weekness right
My chinesse eyes
Everytime when you kiss i feel the smile
Makes me feel good
Trust me im not lyin' when im sayin'
Your love is my food


Ky tekst u dërgua nga Shkelqesa Zekaj
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019