A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Sergio - Quiero Mi Amor


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  41

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/08/2016

2016-08-12T16:00:06

Muzika & Orkestrimi:

Alfred Sula


I cannot imagine baby
If you're not around
You know you mean
So much to me
Ain't gonna let you down
There is something different
On you baby
That makes me love you
There's only you and a beat
Who makes me complete
Hey when the music makes you move
Just do it like you do
Keep dancing girl and
Don't you stop
Until the sun goes up

Chorus:
Quiero mi amor, mi amor
Baby no please don't you leave
Quiero mi amor, mi amor
There's nothing like you and me
Quiero mi amor, mi amor
How many times I have to say
Quiero mi amor, mi amor
I ain't gonn let you walk away

I know you think about me
Like all the time
And i feel you all around me
Not for a while
Got a feeling that i can't deny girl
You know better than me
There's only you and a beat
Who makes me complete

Chorus:
Quiero mi amor, mi amor
Baby no please don't you leave
Quiero mi amor, mi amor
There's nothing like you and me
Quiero mi amor, mi amor
How many times I have to say
Quiero mi amor, mi amor
I ain't gonn let you walk away


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019