A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Top 200

Sergio - Lately


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  29

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/12/2016

2016-12-21T16:58:48

Muzika & Orkestrimi:

Alfred Sula


Lately you’ve been missing (x3)
Lately you’ve been waking up alone
Lately you’ve been missing
I just can’t believe that
Now you’re gone

Don’t you remember
All the time we had
All the love we made

Thinking about your touch
Miss it so much
And I can’t forget it

How could you do to me that
Telling me it’s the end
Left your footprints and
Broke my heart in pieces
Leaving me in pain
Feeling more than vain
Driving me insane
No you’re not the same

Lately you’ve been missing
Lately I’ve been waking up alone
Lately you’ve been missing
I just can’t believe that
Now you’re gone (x2)

Now it's looking like
Everything black and white
The real love it's over

Thinking about your touch
Miss it so much
And I can’t forget it

How could you do to me that
Telling me it’s the end
Left your footprints and
Broke my heart in pieces
Leaving me in pain
Feeling more than vain
Driving me insane
No you’re not the same

Lately you’ve been missing
Lately I’ve been waking up alone
Lately you’ve been missing
I just can’t believe that
Now you’re gone (x2)


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019