Seven Saraqi

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Si Me Kon Zezake” Nga Seven Saraqi Ft. Noizy

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[29-07-2015]
Këngëtari i njohur Seven Saraqi sapo ka publikuar këngën e tij të re në bashkpunim me reperin Noizy. Këngës i është bashkangjitur edhe videoklipi i cili është mjaft veror.

Melodia e këngës është punuar nga vetë Seveni, e ndërsa tekstin e ka shkruar poashtu Seveni bashk me Noizy-n. Miximi është realizuar nga Dj Aboom e ndërsa regjisori i klipit është Valon Aziri.

Këngën mund ta gjeni në linkun e poshtëm me videoklip & tekst në teksteshqip.com
 (B.A/Teksteshqip.Com)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Si Me Kon Zezake” Nga Seven Saraqi Ft. Noizy

  Seven Saraqi - Si Me Kom Zezake (Feat.Noizy) [Teksti dhe Klipi]

Komente 2