Seven Saraqi

Seven Saraqi Sjell Këngën E Tij Të Re “E Di Qe T'dhem”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[20-11-2014]
“E di qe t'dhem” titullohet kënga e tij më e re e cila është publikuar natën e mbrëmshme. Fjala është për këngëtarin Seven Saraqi, i cili së fundmi është mjaft aktiv në muzikë.Muzika dhe masteringu janë bërë në studion e RED BOX Entertainment, ndërsa teksti është shkruar nga reperi i ri nga Peja, Gjiko.

 (B.A/Teksteshqip.Com)

Seven Saraqi Sjell Këngën E Tij Të Re “E Di Qe T'dhem”


Komente 0