Shaban Mziu
Shaban Mziu

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Shaban Mziu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 20 Janar 2021, Shaban Mziu publikon videoklipin "Kushtuar Qerim Sules"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0