Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shadow - Rrezik Per Komunitet (Feat. Mali G, AK & No-One)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

SHADOW
M,bon me hi mikrofon met thy profesion me qit ndit nbeat ky tip sta perton O.T.R prezanton kerkon tjeter zdon ne kerkush sna sfidon N'fush ton se egziston Kushdershtar gati per venin e par kurkush si plotson kushtet sikur O.T.R kta Tjert nuk kane shanca 50% jane fallca 50% jane rrenca ju vjen ERA Distanca Infektim rrepi im pa ne ska ndryshim tjert t'njejt pa dallim se dikush bohet gangsta dikush bohet vrasta se qu pa per kto tipa por si ne nuk paska Gishtat nalt Nqoft se nihesh O.T.R ja shof Shkelqimin n'sy kush eshte akoma O.T.R Nihu O.T.R vlla si O.T.R ska hyn edhe vdis me kuror permbi shpatlla

Mali-G
HaHaHaH Hey Little SHADOW ja kalojm rrallen Mali-g fuck a man Boj sikur di dicka qohem n'pik t'mgjesit pe vej kapelen e bohena repera fuck you nuk bohesh qashtu Boj bisnes me Rrepera si ju i blej me 2 mij lek Rreperat si ju Ua Ua M.. M..

MAli-g
Une flas qa boj edhe boj qa flas per kta Rrepera kta pedera une jom as Per kta Rrepera kta pedera Une kom klas une flas qa boj edhe boj qa flas se u myten tu na rrejt bre ta thefshan'fyt jo kta nuk vlejn bre ta thefsha n'fyt se n'fyt ua thej une si lej Repera si ju i blej Me 2 mij lek ti blej 5 cop me 5 mij lek ti shes n'Europ Gangsterra Rrepera Pedera shpejt po bikan n'grop n'ngrop aiiii po bikan n'grop seTi m'sheh mu thu Marshallah une t'shof ty themIshallah KU KU me ty qa u bo Jam shum nlt s'mundesh me m'pa
Ske kurr qysh per me hap syt Cdo dite Cdo dite jan tu myt ZOTI na i cik jau qo n' kryt O.T&R krejt tu zhyt aiii

AK
Gishtn ' e mest' per Polici 'Gishtn e mesit' per INAT-G Gishtn' e mesit' per Thashthemet qe nxjerrin Gazetarit Gishtn' e mesit' dhe per Ty O.T.R. you wanna be! Gishtn' e mesit' per krejt ata qe mrena zemres skan dashni jom nrrezik rrezik komunitet eshte fjala O.T.R Kur ta shojna per rrug T'vreT T'jap Rrespect Mes ma mer mu ni dopsi N'doshta sillna mir me ty po sdo me thon se smuj me tqi eke gabim nese vjen per kercenim ska shpetim shum mir e din se O.T.R. bo shtet Rrethim se per vllazni komlpet venin kisha Djeg Dorezat Silencion Tkisha shpu n'pluma tu fjet tlo pa jet kari ki kujdes ku shkel nuk êshtë pytje pêr arrite se me ne ti kurr sen del Kena Bess edhe stilin e papam jena zani qdo Shqiptari Neper bot kudo qe jon

No1
Seni1 t'mson se si me u marr Jetoj me 1 ven ku po kaloj qdo fjal Sen i 2 fjalt qe rreni ty pyt o tu kacafyt per rrena dhe me rrena kqyr met myt Seni3 qiu! se jena t'vertet fjalt qe smujn me Vdek kur e ni n'zemer qa flet Ak ose Shadow No1 & MALI-G nu ka renci sikush per njoni-tjetrin jena1 UNDERGROUND As1 tjeter skam veq nzemer laps e leter tjeter kam hup ato ku meten Do po guten me ec vetem Jena Mbreter tjeter ska neper rrug Mbretrojm hala Kosov-Shqipni Kufi ska kejt qa fol je tu pa Otr bon poshtrime edin qe kurkush sja prish kerkujt sja nin edhe pse folin prap sja nin qe sen na prek dot qe sen ja dalin Dot Me ne ska gara Dot na veq gara tjert po presin dot. Lyrics By shkelqim rramani .....


Ky tekst u dërgua nga Shkelqim rramaniShadow
Featuring: Mali G, Noliman & AK
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/01/2011


Shadow - Rrezik Per Komunitet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rrezik Per Komunitet".
3. Video është e këngës "Rrezik Per Komunitet", por nuk këndohet nga Shadow.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shadow:


Komente 0