Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shadow - Kta Na Dojn (Feat. AK)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

N'rrug kallashin prej krahi
Me pru disfata porosi nga gjenerali
Kshu qe kush del perpara perballet me Oti-ara
Hyni ngara mo laskara po smuni me dal perpara
Skeni qysh e dini vet ne jena MBRET
Smun na prek sido qe tjet jena tvertet
Muj men vdekt per kta nuk ka si kta
Ske me gjet si kta kudo me pa
Ska kerkun topi se lun me ne nuk mun
Sjellim dhun pranej sna dun I shtim perfun
Ska mo shpresa per rrenca ska moshpetim
Era tym mercedesa kur vijm n'patrrullim
OTR kto smun I kapin OTR
Se deri nfun se nalin hapi OTR
Tani mthuj a kom faj qe rrij nen stop High
Nen stop ntym shoki nen stop High

Ref:Se kta na dojn ne pop rap na xhelozojn
Me ze mer shum na dojn prej inatit se pranojn
Se kta na njohin ne thjesht nr #1
Mati hapat shoki se me OTR nuk bon me u shty

AK:
Qysh e din dhe vet nuk osht mo sekret
OTR ta bojn nxet bojna rrep kualitet Brrrrrrrra
E bojna per shoqnin e bojna per dashnin
Se per tjeret nuk ma nin
Nese ke respekt per mu ma respekt per mu
Pernryshe dije shoku se belaja t'zen me mu
Sjom rrepist Iklasik qe perdit shef n'TV
Kom efektet e mija qe ti nxin ato sy
E kam me ty thjesht me ty 1 shetitje npark
Nuk um han se ka polic a se ca karin ka perqark
Nese e kam po plan ta prarkoj thiken nbark(fesht fesht)
Tani jam diku larg
Shoket I kam ngat per zot un I ktyne kom
Stil jasht toksor I lshoj llafet jasht hapsire
Tlutem ki kujdes ku shkel e ki kujdes ca flet
Se llafet nxjerrin llafe e per llafe dikush t'vret


Ky tekst u dërgua nga Otr MemberShadow
Featuring: AK
Publikimi: 11/02/2011


Shadow - Kta Na Dojn
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kta Na Dojn".
3. Video është e këngës "Kta Na Dojn", por nuk këndohet nga Shadow.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shadow:


Komente 0