A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Dj Blunt & Real 1 - Hot Girls (Remix)

Teksti i këngës:

Nappy Pacco

Sexy Ladies,
Well is this one that I kick it
To all the hot girls in the place
Sexy girls come and wind up your ways now
Yo, Dj Blunt, check out all these hot girls in here
It's time to get mad in here
Let's go

Ref.

When we see them
when we feel them
yeah we need them,
Hot girls!
Said we want them,
looking on them,
put it on them,
Hot girls!
Listen when we cruising
Nothing else we do then
Run around choosing
Hot girls!
Yeah we love them,
can't do without them,
can't tell about them,
Hot girls!

Real 1

Again,
Fresh from jungle, yo in a bungle
ngjyra jote o choco-coco
move it up, shake that body
qo ma nalt, just wind your body
ku je nis girl? Paketoju girl
gjindemi ne jug per plazh
zoni na nihet deri ne south
papa b-lunt, femna si San Trope

ErgenR

Kapi ato sene me veti
qa po tvyn me pas men
kur krejt pa men pi len
ma hot me qet problem
what I want in my party
like areennn
Yo nobody mbon shum me ni
oh my daddy
she makes me feel so naughty
grab somebody rib e rib so shum
e rib e rib knej pari
you don't need nobody

Ref.

When we see them
when we feel them
yeah we need them,
Hot girls!
Said we want them,
looking on them,
put it on them,
Hot girls!
Listen when we cruising
Nothing else we do then
Run around choosing
Hot girls!
Yeah we love them,
can't do without them,
can't tell about them,
Hot girls!

Nappy Paco

All the sexy girls in that thing
please get loud in here
if you know you have it
come and shout it out
loud and clear
female voices screaming
that's the only thing
I want to hear
You so tight girl
want that side girl
when you move it brings me tears

If a 1, if a 2, if a pretty girl
no can't bring that more
to the 4, to the 5 and the 6 girl
and then I'm out away of the door
should've known by now man a real girl
this will only take more
so come over to me baby
and let's have some fun.

Ref.

When we see them
when we feel them
yeah we need them,
Hot girls!
Said we want them,
looking on them,
put it on them,
Hot girls!
Listen when we cruising
Nothing else we do then
Run around choosing
Hot girls!
Yeah we love them,
can't do without them,
can't tell about them,
Hot girls!

Nappy Paco

Yeah! Anywhere in the world we coming in
Uh-huh! Yao, Dj Blunt they
know you got the ...
That's right, yo!
We all know, me know you have many...
Uh-huh! Ergen me know you have plenty...
Girl wind up your body now,
shake up your body now
turn it around, right-wrong
make your body go
up and down, girl
make it touch the ground, girl
Everybody pour around
give me some more!
Again,
wind up your body now,
shake up your body now
turn it around, right-wrong
make your body go
up and down, girl
make it touch the ground, girl
Everybody pour and
give me some more!

Kemi krijuar një rubrikë të re me Akorde Këngësh Shqip. Ju lutemi të na ndihmoni nëse mundeni me akordet e kësaj kënge. Faleminderit për kohën tuaj!


(Nëse Keni)


(Mund të lihet bosh)


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019