Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dj Blunt & Real 1 - Biznis

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Biznis".
3. Video është e këngës "Biznis", por nuk këndohet nga Dj Blunt & Real 1.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dj Blunt & Real 1 - Biznis  (Feat. Big-D)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Video Produksioni:

Entermedia

Këngë e albumit:

"Hite Te Reja"

Këngë e albumit:

"Classic G"

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 10

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2010

Pjesëmarrëse në

VFM 2010

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Big D

Më Shumë Nga

Real 1

Më Shumë Nga

Dj Blunt

13/04/2010

2010-04-13T21:14:42+00:00Blunt is chillin . real 1 is chillin what more can i say .
Big D is chillin . BR chillin what more can i say .

Me ty un skom punu .
na bojna biznis
Its all about biznis
sosht muzik mo
krej o kjo biznis
Its all about biznis
Its all about biznis
Nese menon qe
paret sa vin ti
je tuu gabu .je tuu gabu

Its all about biznis
Its all about biznis

Real 1.

Check Check... Check YOU SOCK.. (you sock)
Fresh MotherFucking MC.
Gjithka na ki nTV . Jena Official mas 10 vjetve

Hajt qilloja kush oo.
kto melodi shum mir i njoh
Hajt qilloja kush oo.
ikona e hiphopit edhe lyrical

Largomu prej syve Deep Player
Sje ti real player se ki ngjak player
Ti hec permas e na drejt
po fitoren se kan krejt

-------------------------------
Me ty un skom punu .
na bojna biznis
Its all about biznis
sosht muzik mo
krej o kjo biznis
Its all about biznis
Its all about biznis
Nese menon qe
paret sa vin ti
je tuu gabu .je tuu gabu

Its all about biznis
Its all about biznis


Ky tekst u dërgua nga  shyqeri   BADBOY   gjent   Labinnot
Më Shumë Këngë Nga Shaolin Gang:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet