A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Top 200

Dj Blunt - Nr. 1  (Feat. Nora Istrefi & Real 1)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/05/2010

2010-05-23T08:15:20

Featuring

Nora Istrefi

Featuring

Real 1

Më Shumë Nga

Dj Blunt

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres 2010"

Këngë e albumit:

"Hite Te Reja"


Go round
Rrahi
Dj Blunt Hot shit
Real1 This is it

Nora Istrefi:

Noraa viieN ndrryshe
se pii vyyN pareet
NoN-stop,Noon-stooP
Nora viieN ndryshe
se e NiiN veeTeen
Shum Top,Shum toop

Je-jena ne misiion secret
E krejt jan me neve (neve)
Sje njani prej tyre ti
Por je njani prej neve (neve)
Krejt po kthehen syt ka une
Krejt vesin kush Oh ?!!

Refreni nga Nora :

Mos u bo kishe spo me sheh
Mos u bo kishe spo me njeh
Mos um shti mu se
Jo Jo, Hey Hey, Jo Jo
Ti e din shumë mir çka du
Ti e din qe sje për mu
Boj çka o mir për ty
Se s'jam ajo, jam numer 1
(1,1,1,1,1, ...) Numer 1
(1,1,1,1,1, ...) Numer 1

Real1 :

Na sheni çdo sekond
Nashta ju njohim krejt
Je nime (One, one, one, one)
Je nuk t'harron
Mbaje ne mend se di çka ban
Se na jemi Original

Dj Blunt :

Tash e kam n'dorrë krejt
Kam ndërru krejt
Me dëshmi na
Për juve krejt
Gjithë Cool krejt

FATAL
Jena Big down Fatal
Mos u kap për bark kur t'fort
Jena t'fort kapak
Edhe jena Digital
Nal se harrova
''INTERNATIONAL''

Refreni nga Nora :

Mos u bo kishe spo me sheh
Mos u bo kishe spo me njeh
Mos um shti mu se
Jo Jo, Hey Hey, Jo Jo
Ti e din shumë mir çka du
Ti e din qe sje për mu
Boj çka o mir për ty
Se s'jam ajo, jam numer 1
(1,1,1,1,1, ...) Numer 1
(1,1,1,1,1, ...) Numer 1

Dj Blunt :

Boom Boom Shake (shake, shake)
Boom Boom Shake (shake, shake)
Boom Boom Shake (shake, shake)
Boom Boom Shake (shake, shake, shake, shake)

Boom Boom Shake
Vete tezen çka mendon
Boom Boom Shake
Veti hallet çka po thojnë
Boom Boom Shake
Veti kojshit ku po shkojnë
Boom Boom Shake
Veti haverat çka po dojnë

Refreni nga Nora :

Mos u bo kishe spo me sheh
Mos u bo kishe spo me njeh
Mos um shti mu se
Jo Jo, Hey Hey, Jo Jo
Ti e din shumë mir çka du
Ti e din qe sje për mu
Boj çka o mir për ty
Se s'jam ajo, jam numer 1
(1,1,1,1,1, ...) Numer 1
(1,1,1,1,1, ...) Numer 1

Refreni nga Nora :

Mos u bo kishe spo me sheh
Mos u bo kishe spo me njeh
Mos um shti mu se
Jo Jo, Hey Hey, Jo Jo
Ti e din shumë mir çka du
Ti e din qe sje për mu
Boj çka o mir për ty
Se s'jam ajo, jam numer 1
(1,1,1,1,1, ...) Numer 1
(1,1,1,1,1, ...) Numer 1


Ky tekst u dërgua nga  TONIGHT   doNNaA   Saaraandaa
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019