Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Blunt - Rruges Tu Shku (Feat. Noizy & Real1)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

jajajajajjajajaja

Real1

rrugës na tu shku na s'jena straight
rruga shum e gat une jo i njejt
rrugës na tu shku na s'jena straight
rruga shum e gat une jo i njejt
noizy
boj hit për çdo stin suksesi mu nuk um ngin
nga tirana në prishtinë
boj hit për qdo stin suksesi mu nuk um ngin
nga tirana ne prishtinë
serish na n'sfid after party ka femra sna nxe krevati se e kam marr shampanjen dhe barin nga amsterdami
nga amsterdami
nga amsterdami
serish na n'sfid after party ka femra sna nxe krevati se e kam marr shampanjen dhe barin nga amsterdami

Real1

rrugës na tu shku na s'jena straight
rruga shum e gat une jo i njejt
rrugës na tu shku na s'jena straight
rruga shum e gat une jo i njejt

Real1

problemet kurr snalen(snalen)
rruges nonstop tu ec
koha kalon shpejt
une ti ti une
nonstop rruges tu ec
larg prej veni tu shku
ku jon ato femna t mira
ku jon ato femna me er parfima
lule lule tash ka tim pluhen
pom vyn ato lule
je e para per mu qysh une ty t duu
mos u kurrupto per art

Real1

rrugës na tu shku na s'jena straight
rruga shum e gat une jo i njejt
rrugës na tu shku na s'jena straight
rruga shum e gat une jo i njejt

Noizy

boj hit për qdo stin suksesi mu nuk um ngin
nga tirana ne prishtinë
boj hit për qdo stin suksesi mu nuk um ngin
nga tirana ne prishtinë
Dj Blunt, Real 1 in the house, in the house, in the house..
Noizy We got in the house, in the house,
in the house.! (x2)


Ky tekst u dërgua nga  chronik   lindiotr   2linesShaolin Gang & Dj Blunt
Featuring: Noizy & Real 1
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/07/2010


Dj Blunt - Rruges Tu Shku
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rruges Tu Shku".
3. Video është e këngës "Rruges Tu Shku", por nuk këndohet nga Dj Blunt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shaolin Gang:


Komente 2