Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Blunt & Real 1 - Menon Që Je Fly  (Feat. Linda Halimi)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Classic G"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Linda Halimi

Më Shumë Nga

Real 1

Më Shumë Nga

Dj Blunt

12/07/2011

2011-07-12T20:51:22+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Menon Që Je Fly" kënduar nga Dj Blunt & Real 1.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dj Blunt & Real 1 i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Shaolin Gang:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet