Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Blunt & Real 1 - Bota Shume E Vogel (Feat. Samanta Karavella)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

[Hyrja: DJ Blunt]
You are now tuning in to the very best
This is not a test, DJ Blunt and Real Njo
Samanta, what's up girl? Ay!
Bounce! Bounce! Bounce! Now bounce! Bounce! (Wowee)

[Vargu 1: Samanta Karavello]
Sa vjet i ke ti më pyet e di
U habitem më the "S'dija sesi të të gjeja ku je."
Mos ik larg meje, ti je faji im je dëshira
Asgje nuk më ndal më e mira
Nuk dija sa shum i doja fjalët që the unë ti besoja

[Refreni: Samanta Karavello]
Ohh bota shumë e vogël për ne
Të dy kemi një fat por se dija
Ohh ngadalsohet koha për ne
Dhe pa thënë asnjë fjalë pranë teje rrija

[Vargu 2: Samanta Karavello]
Çdo gjë që kam ty të fal e di
Merre ndjenjën time
S'ka më minut qe më ndan nga ti
Jo mos ik larg meje, ti je faji im je deshira
Asgje nuk më ndal më e mira
Nuk dija sa shum i doja fjalët që the unë ti besoja

[Refreni: Samanta Karavello]
Ohh bota shumë e vogël për ne
Të dy kemi një fat por se dija
Ohh ngadalsohet koha për ne
Dhe pa thënë asnjë fjalë pranë teje rrija

[Vargu 3: Real 1]
Bad girl, bad girl bone për mu
Bad girl, bad girl bone për mu
Nuk dua të t'shoh nuk dua të t'njoh
Tani ti shkove më le, ku janë premtimet që the
Tani ti ike nuk je, ma dhe fjalën "Të du."
Ti mu më ike përjet se unë ty mo nuk t'du

[Refreni: Samanta Karavello]
Ohh bota shumë e vogël për ne
Të dy kemi një fat por se dija
Ohh ngadalsohet koha për ne
Dhe pa thënë asnjë fjalë pranë teje rrija


Ky tekst u dërgua nga Arbnora

Dj Blunt & Real 1 - Bota Shume E Vogel
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bota Shume E Vogel".
3. Video është e këngës "Bota Shume E Vogel", por nuk këndohet nga Dj Blunt & Real 1.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shaolin Gang:


Komente 0