Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Blunt - Marjana  (Feat. Real 1)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Blunt For President"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Real 1

Më Shumë Nga

Dj Blunt

08/07/2013

2013-07-08T18:33:05+00:00[Chorus: Big City]
Marjana, Marjana
Marjana, unë sun e boj pa ty
Marjana, Marjana (Ohh)
Marjana, unë sun e boj pa ty

[Vargu 1: DJ Blunt, Big Cityjj]
Nëse për marijuanën une menoj
Që nga puthja par' kjo punë mbaroi
Nëse për marijuanën une menoj
Që nga puthja par' kjo punë mbaroi
Nëse ti s'më do, ajo më do
Edhe unë esell e menoj për to
Na dalim dorë për dore, akullore, ice cream
Lulja vjen ngat jugu i Shqipris
Po do me jetu me mu ajo n'Prishtinë
Prishtinë, Prishtinë, Prishtinë, Prishtinë, Prishtinë

[Vargu 2: DJ Blunt]
Ja dhe ndodh, s'jam me ty
Kohen e kaloj tu menu vec për ty
Lulet më t'bukra ti fali une ty
Ka shkojm, nga ka jem, gjith me vete na dy

[Refreni: Big City]
Marjana, Marjana
Marjana, unë sun e boj pa ty
Marjana, Marjana
Marjana, unë sun e boj pa ty

[Vargu 3: DJ Blunt]
Veç tropikana, un e Marjana
Do Dolce Gabanna, hiti Shqipris
Si me kon Havana, ose bote enen si Rihanna
Merre nji banana, ta jep nji banana
Di di që do diella edhe pllazha
Eksitime nona, çelet Tirona
Connections everywhere pozitiv ktej
Na jena t'gjith n'krah, kur ti nuk je
Marjana non-stop
Pa to un s'muj, pa to s'ka jetë
Marjana në nji fletë
Era e saj, e bukur si natyra e çel
Tokë edhe qiell, tokë edhe qiell

[Refreni: Big City]
Marjana, Marjana
Marjana, unë sun e boj pa ty
Marjana, Marjana
Marjana, unë sun e boj pa ty

[Fundi]
Everybody do the kangaroo fun


Më Shumë Këngë Nga Shaolin Gang:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet