A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Shaolin Gang - Blitzboy


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/06/2019

2019-06-07T18:00:10

Më Shumë Nga

Dj Blunt

Më Shumë Nga

Real 1


Ref:
Blitz boy,loder kom e di me perdore
Fishklloj,100 vet vijn per ni sekond
Dyshoj,se ty ntrap dikush ta jep doren
N’bando,ti sun hin nese se ki kodin
So loje,neper rruge shpejt me lloq bohesh
Fam boy,je i but teposht leht qohesh
M’man n’goj,si colgate dhipi yt qohet
Ankohet,pse si bi**h je ka ankohesh

Vers:
Uhh po rrzohesh,kadal kadal po rrzohesh
Yea yea kjo kuptohet,normal qe shpejt kuptohet
Shume rond o ka doket,ama shume leht po bohet
Jo ti sje ka munesh po kur m’she mu ty qashtu po tdoket

Gjithe perpara un’ jom ul’, e fatura skom pagu
Edhe rroge nfund mujit sdu,perqdo dite un jom pagu
Veq bo me gisht kallxom ku,meniher un’ ka met qu
Em kallxoj qe e ki puth, para teje ma ka marre mu

Beatav tu i gra pa dur
Ajo o t’um gra pa dur
Grada plot kom neper rruge
Se qaty ja kom fillu
Tash per peshk jom tu luftu
Edhe luge argjendi du
Gjithe per moolah kom luftu
Krejt ekipen e kom pshtu

Ref:
Blitz boy,loder kom e di me perdore
Fishklloj,100 vet vijn per ni sekond
Dyshoj,se ty ntrap dikush ta jep doren
N’bando,ti sun hin nese se ki kodin
So loje,neper rruge shpejt me lloq bohesh
Fam boy,je i but teposht leht qohesh
M’man n’goje,si colgate dhipi yt qohet
Ankohet,pse si bi**h je ka ankohesh

Vers:
Po du dope
Po du cake spo du shoke (nahh)
Po du smoke
Po du pije po du coke (sniff)
Po du rrollk
Se zingjirt i kom shume t’ftofte
Si kjo loqka afer meje besom kurre ti ski me nxone

Po m’mundon shume sene don
Un’ ment tjeter kah i kom
Ama ja vlen se ma vone
Andrrat krejt i realizon
Se kuptoj se shqip nuk di
She so fine and she a foreign
Lidhja e komplikune bir
M’doket tha qe pe don foshnjen

Veq ni lidhje serioze muj une me majt
Me kto pare me kete leter smujn mem nda
Perqdo dite me najnjo tjeter munesh me mpa
Nese so per pare harro qe ti ki me m’pa

Bridge:
N’kat 20 krejt qytetin tu e pa, yea yea
Terr o krejt ama shpejt munesh me pa yea yea
Veq ni drite n’qat banese o gjithe e kallt yea yea
Edhe zhurme non stop beata jom tu vra wow wow

Ref:
Blitz boy,loder kom e di me perdore
Fishklloj,100 vet vijn per ni sekond
Dyshoj,se ty ntrap dikush ta jep doren
N’bando,ti sun hin nese se ki kodin
So loje,neper rruge shpejt me lloq bohesh
Fam boy,je i but teposht leht qohesh
M’man n’goje,si colgate dhipi yt qohet
Ankohet,pse si bi**h je ka ankohesh


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019